Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 21

Szlak kulinarny

Nigdzie dary morza nie smakują tak jak w Gdyni. Miasto to prawdziwy ocean specjałów, w którym każdy wyłowi coś dla siebie. Ucztują tu zarówno tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych, oryginalnych smaków. Jest to także port smaków, w którym spotykają się potrawy z różnych tradycji kulinarnych, tworząc wielobarwną niczym stragan z przyprawami mozaikę. Kulinarny spacer po Gdyni to podróż po czterech kontynentach.

Gdynia od momentu swojego powstania jest miastem nowoczesnym i otwartym na trendy i style. Nowe gdyńskie restauracje są najlepszą wizytówką odwagi w kreacji miasta i odzwierciedlają współczesne tendencje w architekturze wnętrz. Wiele lokali zaprojektowały gwiazdy architektury i design-u. Autorski wystrój i doskonała kuchnia idą w parze z dobrą muzyką i atmosferą miejsca. Gdynia to polskie Cannes i Roskilde w jednym. Najważniejsze w Polsce imprezy filmowe i muzyczne (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, Open’er Festival) oraz wydarzenia zaliczane do najciekawszych w obszarze jazzu i teatru (m.in. Ladies’ Jazz Festiwal, R@port) tworzą kulturalną markę miasta. Lokale ze szlaku kulinarnego chętnie włączają się w ten nurt działań artystycznych.

Więcej informacji: www.kulinarnagdynia.pl

W pobliżu

Gastronomia

Noclegi

Ulubione

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji.

Klikając w ikonę serca dodasz pozycję do ulubionych.

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji

Odkryj

Gastronomia

Noclegi