KALINA

Obiekt zlokalizowany jest na dużym, ogrodzonym terenie otoczonym przepięknym mieszanym lasem, co sprawia, że jest to wymarzone miejsce dla osób pragnących odpoczynku i ucieczki od miejskiego gwaru.

Oferujemy do dyspozycji gości pokoje 2 i 3 osobowe z łazienką, TV i balkonem. Na terenie całego obiektu dostępny jest także bezprzewodowy internet. W pensjonacie znajduje się jadalnia w której serwujemy 3 posiłki dziennie: śniadania, obiady oraz kolację. Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe, miejsce na grilla, teren do zabawy dla najmłodszych oraz sklep spożywczy.

Obiekt jest ogrzewany, całoroczny. W okresie od września do czerwca organizujemy imprezy integracyjne oraz imprezy okolicznościowe typu: wesele, chrzciny, rocznica ślubu, komunię, stypy.

Na pochmurne dni polecamy wycieczki do Gdańska, Sopotu, Gdyni, a także odwiedzenie innych interesujących kulturowo miejsc lub odkrywanie atrakcyjnych aspektów Żuław Wiślanych, które stanowią unikatowy obszar w skali kraju. Dodatkową atrakcją są organizowane co roku Finały Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

W pobliżu

Odkryj

Gastronomia

Noclegi

Ulubione

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji.

Klikając w ikonę serca dodasz pozycję do ulubionych.

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji

Odkryj

Gastronomia

Noclegi