Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 21

Rusz się na wiosnę!

Wiosnę czas zacząć

Co prawda na kalendarzową  wiosnę musimy jeszcze poczekać, ale już z każdym cieplejszym dniem wyraźnie nabieramy większej ochoty do działania.   Jeżeli okres zimowy dla niektórych może oznaczać zwolnienie obrotów,  to już na pewno wiosna to czas przypływu energii dla większości z nas.  Co w takim razie zrobić z tą energią? W jaki sposób ją spożytkować ?  Sposobów jest wiele,  do aktywnego spędzania czasu chyba specjalnie nie musimy nikogo przekonywać, wszak  pomorskie plenery  w pełnej gotowości są przez cały rok.   Tym razem proponujemy subiektywną listę wydarzeń, które z falą wiosennej energii mogą wam przypaść do gustu.

 

KOLOSY 2019 – 21. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów

Zaczynamy od Gdyni od jednego z najlepszych i najciekawszych wydarzeń skupiających miłośników podróży. Już po raz 21-wszy w gdyńskiej Arenie spotkają się pasjonaci podróżowania, uzależnieni od adrenaliny, ciekawi świata chcący podzielić się  i zarazić  swoją pasją  oraz wszyscy chętni  aby jak co roku posłuchać i dowiedzieć się o najciekawszych wyprawach i projektach turystycznych minionych lat.  Największa w Europie tego typu impreza będzie trwała przez 3 dni, a zwieńczeniem będzie ceremonia przyznawania nagród – Kolosów w różnych kategoriach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.   Zapraszamy do Gdyni już 8 marca.

Znalezione obrazy dla zapytania kolosy 2019

 

Śmiech to zdrowie

Również w piątek 8 marca tym razem w Gdańsku do Scenie Teatralnej NOT odbędzie się impreza z cyklu Stand-Up Nowe Rozdanie.  Kacper Ruciński z grupą znajomych stand-up’erów spróbuje w znany i specyficzny dla stand-up’owych wieczorów sposób zabawić się z gdańską widownią. Obok wspomnianego Kacpra Rucińskiego na scenie zobaczymy  Mateusza Sochę, Piotra Zola Szulowskiego, Michała Kutka, Darek Gadowskiego oraz Tomasz Boras Borkowskiego. Jak zapowiadają organizatorzy, będzie ostro jak zawsze.   Kolejne miasta na trasie Stand-Up Nowe Rozdanie to Chojnice, Słupsk, Gdynia oraz Tczew.

 stand up nowe rozdanie

„Tego jeszcze nie grali” w Starogardzie Gdańskim.   Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, z którym 8 marca wystąpi w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja  Grubby. Na widzów czeka zupełnie nowy premierowy materiał nie dostępny ani w telewizji ani w internecie.  Jak wspominają sami  twórcy, każdy nowy program to próba nowych form kontaktu z publicznością , a co za tym idzie potencjalnej nowej formy zabawy.  Znając dotychczasowe możliwości Roberta Górskiego i świty zapowiada się ciekawy, a przede wszystkim wesołych wieczór.

 tego jeszcze nie grali kabaret

 

Hit z Brodway’u

Dajcie mi tenora to komediowy majstersztyk będący zarazem bestsellerem granym na scenach całego świata. Nowojorski spektakl przetłumaczony został na szesnaście języków i gościł w  dwudziestu pięciu  krajach. Historia o światowej sławy tenorze to najwyższej próby komedia podczas której nie sposób się źle bawić. Tym razem okazja do tego będzie w Słupsku w Nowym Teatrze im. Witkacego.  Spektakl odbędzie się 8 marca o godz. 19

dajcie mi tenora

 

Pit Bike Trening na hali – Canpol Chojnice

Pit Bike – mały motocykl, wielkie emocje, tak w skrócie można opisać tę kategorię motocykli.  Ten lekki pojazd z zawieszeniem o dużym skoku to recepta na dobrą zabawę dla fanów sportów motorowych. Szukając odpowiednika na czterech kołach najprędzej wskazalibyśmy kartingi, które jak wiadomo jako źródło podwyższonego poziomu adrenaliny są doskonałe.   Chętnych do odbycia treningu na Pit Bike’u zapraszamy do Chojnic na obiekt Canpol Extreme.  Więcej dowiecie się pod linkiem.


                                                                                                                                    Pit Bike na torze, fot. pitbike24.pl

Impro Kryminał w Sopocie!

Co powiecie na udział w przedstawieniu, w którym to sami macie wpływ na przebieg wydarzeń?  Dodajmy do tego że jest to kryminał…   16 marca o godzinie 19:00 zapraszamy do  Opery Leśnej w Sopocie na pełną czarnego humoru kryminalną opowieść.  Odpowiedzialnymi za całość wykonania jest Teatr Impro Atak.  Informacja o biletach pod linkiem.

 

Niemen inaczej

Do klasyki zawsze warto wracać, a taka właśnie okazja zdarzy się 23 marca w Gdyńskiej Arenie. 80 urodziny artysty przypadały w tym roku i z tej okazji zorganizowana została specjalna trasa koncertowa aby uczcić pamięć polskiej legendy muzyki.  Pierwszy koncert trasy odbył się w Krakowie 16 lutego w dniu urodzin Czesława Niemena i jak mówią organizatorzy to wydarzenie bez precedensu.  Podczas gdyńskiego koncertu na scenie będzie można zobaczyć m.in. Natalie Niemen, Stanisława Soykę oraz  Kubę Badacha.  Informacja o biletach pod linkiem.

 niemen inaczej gdynia

 

Wielkie żarcie

W pierwszy wiosenny weekend marca (mocno wierzymy, że będzie wiosenny) od piątku 22 marca gdański Stadion Energa na 3 dni zamieni się w wielką arenę Foodtrucków. „Jemy na Stadionie” to jedna z największych imprez z ofertą kulinarną typu street food w Polsce.  Konkurencja na rynku foodtrucków jest spora, a utrzymanie się w czołówce z roku na rok wydaje się być coraz trudniejsze. Na ulicach miast pojawiają się nowe punkty, gdzie obok znanych już hamburgerów pojawiają się  nowe niespotykane wcześniej menu, zarówno  z kuchni naszych  europejskich sąsiadów jak  i z tej bardziej egzotycznej.   Jemy na Stadionie to 70 foodtrucków w 1 miejscu i niepowtarzalna okazja na spróbowanie nowych smaków i potraw. Dodatkowo obok aut z jedzeniem pojawia się mobilne kawiarnie gdzie profesjonalni bariści zaparzą nam wyśmienitą kawę.   Więcej informacji tutaj.

Jemy Na Stadionie

Free Time Festiwal

Pierwszy kwietniowy weekend to czas kiedy poszukiwacze nowych pomysłów i inspiracji na aktywne spędzanie czasu spotykają się na terenie Amber Expo. Kolejna edycja cieszącego się niesamowitą popularnością Free Time Festiwal odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia i zapowiada się jak zwykle interesująco.  15 000 m² powierzchni ekspozycyjnej na której przygotowanych zostanie 10 stref tematycznych;  turystyka, bike festiwal,  miasto gdańsk, sport i aktywny styl życia, kajak expo i sporty wodne,  kultura i nauka, świat dziecka, strefa podróżników,  ogrodowe kreacje, grill festiwal.   Dodatkowo rozbudowana strefa gastronomiczna oraz mnóstwo atrakcji towarzyszących.
Szczegółowe informacje na stronie Free Time Festiwal. Gorąco polecamy.  

free time festiwal 2019

 

Gastronomia


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Ulubione

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji.

Klikając w ikonę serca dodasz pozycję do ulubionych.

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji

Odkryj

Gastronomia

Noclegi