Park Ekstremalny Kozi Gród

Biegnie przez mocno skonfigurowany teren pełen stromych zjazdów i podjazdów, profilowanych zakrętów i bagien. Park dysponuje quadami YAMAHA Grizzly o pojemności 350 cm³. Obok znajduje się specjalny tor do jazdy dla dzieci, które mogą skorzystać z małych quadów o pojemności 50 cm³. Przed każdą jazdą odbywa się szkolenie instruktażowe.Park linowy dostosowywany do potrzeb i oczekiwań zamawiającego.

Wspinaczka przygotowywana jest na wysokości 10 m, a ilość i rodzaj przeszkód, w tym zjazdów, każdorazowo ustalane są z klientem.Na terenie Parku Ekstremalnego znajduje się specjalne pole o powierzchni 1 ha, przystosowane do gry w paintballa. Urządzono je na terenie zalesionym, a grę urozmaicają liczne przeszkody, domki, okopy i transzeje. Scenariusz gry jest ustalany indywidualnie, w zależności od liczby uczestników i czasu. Grę zawsze organizuje instruktor, który tłumaczy zasady i sposób bezpiecznego obchodzenia się z bronią.

Galeria


Warning: Attempt to read property "ID" on array in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single-poi.php on line 163
kozigrod
kozigrod

W pobliżu

Odkryj

Gastronomia

Noclegi

Ulubione

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji.

Klikając w ikonę serca dodasz pozycję do ulubionych.

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji

Odkryj

Gastronomia

Noclegi