Pomorskie jesienią – czego posłuchać, gdzie wystartować, jak się aktywnie zrelaksować!

Idziecie na koncert?

Jesienią sezon muzyczny się nie kończy – akcja przenosi się jedynie z miejskich rynków, stadionów i plaż do klubów i sal koncertowych. Na początek gdyński Blues Club zaprasza na muzyczny import z USA – trio Jean Marx Express nad Bałtykiem zawita po raz kolejny – wcześniejszymi koncertami zdobili tu grupę wiernych fanów, teraz przyjeżdżają ją powiększyć. Ci który jeszcze ich nie słyszeli, będą mieli okazję już 18 października.

Tydzień później, 26 października, w Słupsku zagra zespół, którego nikomu przedstawiać w tym kraju nie trzeba – Kult, natomiast w Gdańsku, 28 października, w legendarnej już Kwadratowej wystąpi równie legendarny Tomasz „Lipa” Lipnicki. Akustycznym koncertem obchodzić będzie piętnastolecie projektu Lipali.


Sting i Shaggy. Fot. mat. promocyjne

Jesienią nie brakuje też propozycji Filharmonii Bałtyckiej – poza szeroką ofertą dla melomanów, nie zabraknie na pewno chętnych na koncert wschodzącej gwiazdy muzyki rozrywkowej „na poziomie”, czyli KORTEZA (30 października) czy muzyczne widowisko The Wall po polsku (2 listopada). Jeśli po tym wszystkim ktoś jeszcze będzie czuł niedosyt, powinien już teraz zacząć rozglądać się za biletami, bo 19 listopada, w Ergo Arenie spotkają się angielski gentelman i rodowity jamajczyk aby połączyć siły i zabrać widownię w daleką rytmiczną podróż – Sting i Shaggy.

Więcej wydarzeń znajdziesz tutaj

18.10 Jean Marx Express

26.10 Kult

28.10 Lipali akustycznie

30.10 KORTEZ

2.11 The Wall po polsku

19.11 Sting & Shaggy


European SX GP: Mistrzostwa Europy Supercross. Fot. mat. promocyjne

Koniec z oszczędzaniem…siebie!

Po serii letnich biegów, rajdów i wyścigów, czas na rundę jesienną. Na piechotę, na dwóch kółkach i na czterech – bez różnicy, najważniejsze, żeby dać sobie wycisk i zahartować się przed nadchodząca zimą (i zimowymi wyczynami). Na początek rozgrzewka (a właściwie „rozgrzewa” i to 3 dniowa) – czyli 56. Ekstremalny Rajd na Orientację Harpagan (Kwidzyn, 19-20.10), to 9 tras – 4 warianty piesze, 4 warianty rowerowe i 1 wariant mieszany – długości od 10 do 200 km, na pokonanie których uczestnicy, z mapami i kompasami w rękach, mają od 4 do 19 godzin. Harpagan jest jedną z tych imprez, podczas których już samo podjęcie wyzwania jest nobilitacją. Nie każdemu udaje się go ukończyć, ale każdy podczas jego trwania pokonuje swoje słabości, przesuwa granice wytrzymałości i wraca do domu usatysfakcjonowany.

Nie zabraknie tez propozycji dla fanów motoryzacji…i zniszczenia – na V Edycję Wrak Race zapraszamy do Skarszew (28 października). Będzie głośno i widowiskowo! Listopad zaczniemy rowerowymi zaduszkami – VII Zaduszki ze Szprychą wystartują 3 listopada a zaprasza na nie Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej „Szprycha”. Z rowerów zsiadamy 17 listopada po czym od razu wskakujemy popas w błoto z okazji zakończenia sezonu 2018 akcji Biegun – linia startu w Kolibki Adventure Park Gdynia. W kolejny weekend (24 listopada) wracają atrakcje dla miłośników silników. European SX GP: Mistrzostwa Europy Supercross będziemy śledzić z trybun Ergo Areny.

Więcej wydarzeń znajdziesz tutaj

19-20.10 56. Ekstremalny Bieg na Orientację Harpagan

28.10 V Edycja Wrak Race „Złomki” Skarszewy

3.11 VII Zaduszki ze Szprychą

17.11 Biegun: Siwy Dym

24.11 European SX GP: Mistrzostwa Europy Supercross

 

Gastronomia


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Ulubione

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji.

Klikając w ikonę serca dodasz pozycję do ulubionych.

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji

Odkryj

Gastronomia

Noclegi