Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 21

Mięta i Woda to wyjątkowe miejsce na Kaszubach, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Mięta i Woda to wyjątkowe miejsce na Kaszubach, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Obiekt znajduje się we Wdzydzach Tucholskich, w kameralnej, zacisznej okolicy, z dala od zgiełku turystów.

Gościniec to, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością. Spotkamy się tu z polską gościnnością i skosztujemy pysznej regionalnej kuchni. Jednocześnie wypoczniemy w pięknych, nowoczesnych wnętrzach, które zapewnią nam komfort pobytu i przeniosą do magicznej, miętowej krainy.

Oferta Mięty i Wody to nie tylko wczasy i pobyty weekendowe. To również możliwość zorganizowania wesela, wyjazdu służbowego, szkolenia, konferencji, turnusu sportowego i rehabilitacyjnego, Zielonej Szkoły itp.

Obiekt to piękne, wygodne pokoje w wysokim standardzie o wyjątkowych nazwach ( Pokój Kosmaty, Polny, Kędzierzawy, Zadomowiony, Nadwodny, Kłosowy, Pieprzowy, Długolistny, Grejpfrutowy i Okrągłolistny).

Do dyspozycji gości jest również mały domek dla większej rodziny lub grupy przyjaciół. Sielski klimat podkreśla również ogród z miętowym źródełkiem, oraz bliskość jeziora i widok na las.

 

Mięta i Woda to idealne miejsce dla osób, które chcą poznać mniej komercyjną stronę Kaszub i lubiących nietuzinkowe przestrzenie.

 

Kontakt:

Wdzydze Tucholskie 40

E-mail: kontakt@mietaiwoda.pl

Tel.: +48 533 283 573

Gastronomia


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Ulubione

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji.

Klikając w ikonę serca dodasz pozycję do ulubionych.

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji

Odkryj

Gastronomia

Noclegi