Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 21

Kajakiem przez Pomorze

Publikacja posiada siedem rozdziałów. Pierwszy zawiera informacje ogólne oraz ukazuje najważniejsze produkty turystyki kajakowej. Pozostałe to opisy szlaków pogrupowane zgodnie z położeniem geograficznym na 6 subregionów (ziemia słupska, Kaszuby północne, Gdańsk, Żuławy i Powiśle, Kociewie i Kaszuby południowe, Bory Tucholskie).

W każdym subregionie zostało zaprezentowanych kilka najciekawszych szlaków kajakowych wraz z charakterystyką, schematem przebiegu oraz opisem najważniejszych atrakcji turystycznych.

Wszystkie zawarte w przewodniku trasy zostały zaznaczone na dołączonych do publikacji mapach, które w łatwy sposób umożliwiają zlokalizowanie ich.

Zaproponowane trasy umieszczone są na portalu pomorskie.travel w zakładce Na Wodzie – Kajakarstwo, gdzie znajdziecie również inne trasy kajakowe województwa pomorskiego, ciekawostki oraz informacje o największych atrakcjach regionu.

Przewodnik Kajakiem przez Pomorze możecie pobrać w wersji PDF z naszego portalu lub oficjalnej strony Departamentu Turystyki i Promocji, a już niedługo będzie on dostępny w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej, w Bramie Wyżynnej w Gdańsku, zaglądajcie i dowiadujcie się.

Mamy nadzieję że skorzystacie z naszych propozycji spływów kajakowych i przeżyjecie nie lada przygodę.

Gastronomia


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Warning: Attempt to read property "term_id" on null in /home/klient.dhosting.pl/intui/pomorskie-travel.intui.eu/public_html/wp-content/themes/pomorskie-travel/single.php on line 312

Ulubione

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji.

Klikając w ikonę serca dodasz pozycję do ulubionych.

Niestety, nie masz jeszcze dodanych, ulubionych pozycji

Odkryj

Gastronomia

Noclegi